با ما همراه باشید

بسکتبال

بسکتبال B جوانان کشور در رفسنجان/ پایان کار قم با رتبه چهارم

رقابت‌های بسکتبال جوانان کشور در سطح B به کار خود پایان داد و تیم بسکتبال استان قم که به نیمه نهایی راه یافته بود در نهایت مسابقات را با رتبه چهارم به پایان رساند.

به گزارش قم اسپورت؛ پرونده مسابقات بسکتبال جوانان پسر کشور در سطح B در رفسنجان بسته شد و تیم بسکتبال جوانان قم در دیدار رده بندی و برای کسب عنوان سومی تیم اردبیل را در پیش رو داشت و در شرایطی که به دلیل شکست در بازی نیمه نهایی از روحیه مناسبی برخوردار نبود ۹۴ بر ۵۹ نتیجه را واگذار کرد و چهارم شد.

تیم بسکتبال قم در مسابقه نیمه نهایی در یک بازی پر افت و خیز برابر تیم استان کرمان، میزبان مسابقات ۶۸ بر ۷۸ بازنده شد در حالی که اگر کرمان را شکست می‌داد می‌توانست به سطح A بسکتبال جوانان کشور صعود کند.

تیم بسکتبال قم در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های اردبیل، یزد و آذربایجان غربی همگروه بود که ابتدا ۷۵ بر ۸۱ مغلوب اردبیل شد و سپس ۶۱ بر ۳۸ یزد را شکست داد و در بازی سوم دور گروهی ۷۷ بر ۶۹ برابر تیم آذربایجان غربی صاحب برتری شد.

پیش از این تیم‌های رده‌های سنی نوجوانان، نونهالان و امید استان قم در مسابقات پایه کشور به میدان رفته بودند و تیم جوانان قم، آخرین تیم اعزامی بسکتبال قم به مسابقات قهرمانی کشور بود.

لیست اسامی ۱۲ نفر منتخب جوانان استان قم

۱-پوریا حاجی خانی
۲-طاها غلامیان
۳- امین طالبی
۴-ایمان میرکرسوی
۵-پوریا قاسمی
۶-عرفان حلاجیان
۷-محسن فهیمی
۸-علی جامه بزرگی
۹-عادل جانقلی
۱۰- محمد شایان اسدی اربابی
۱۱-محمد امین ثابتی
۱۲-امیرمهدی محمود آبادی

سرمربی : وحید طبیبی
کادر : حامد معصومی ، مجتبی خاکی

تبلیغات

مطالب ویژه