با ما همراه باشید

فوتسال

الماس شهر قم 3 هبلکس مشهد 3/ تساوی در آغاز راه

هفته دوم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برگزار شد و تیم فوتسال الماس شهر، نماینده استان قم در این سطح از هفته دوم وارد این مسابقات شد.

به گزارش قم اسپورت از مهر؛ تیم‌های فوتسال الماس شهر قم و هبلکس خراسان رضوی شامگاه پنج شنبه در سالن شهید حیدریان قم به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید و دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کردند.

تساوی در خانه، اولین نتیجه شاگردان بهرام وفایی بود اما تیم الماس شهر قم در ادامه راه در دور رفت لیگ باید ۷ بازی دیگر برگزار کند و به نظر می‌رسد برای قضاوت در مورد کیفیت فنی تیم الماس شهر هنوز زود است.

تیم الماس شهر قم تیمی تازه وارد به عرصه فوتسال کشور است که امتیاز تیم سقوط کرده هیئت فوتبال قم را در اختیار گرفته به طوری که تیم هیئت فوتبال قم به عنوان وارث نام‌های خاطره انگیزی چون صبا، ماهان تندیس و یاسین پیشرو در فوتسال کشور، سال گذشته از لیگ برتر سقوط کرد.

لیگ دسته اول فوتسال ایران در ۲ گروه برگزار می‌شود که پس از انجام بازی‌های رفت و برگشت در این دو گروه، ۲ تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند و در مجموع، ۴ تیم صعود کننده به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برای تعیین ۲ تیم صعود کننده به لیگ برتر با هم مصاف خواهند کرد.

تبلیغات

مطالب ویژه