با ما همراه باشید

تنیس روی میز

تور تنیس روی میز بزرگسالان/ توقف پینگ پنگ بازان قمی در مرحله اول حذفی

مسابقات تنیس روی میز تور ایرانی بزرگسالان کشور در اصفهان برگزار شد و 4 پینگ پنگ باز قمی در این مسابقات به میدان رفتند که 3 نفر از این 4 نفر از گروه خود صعود کردند اما در مرحله حذفی نخست ، از دور رقابت ها کنار رفتند.

به گزارش قم اسپورت؛ پویا وفایی پینگ پنگ باز قمی در مرحله گروهی با 2 برد مشابه 3 بر صفر برابر آریا صادقی مراد از تهران و کیومرث اصفهانی از خراسان رضوی به عنوان نفر اول از گروه خود صعود کرد اما در دور حذفی و در جمع 64 نفر برتر ف 3 بر صفر مغلوب دانیال جهانشاهی از اصفهان و حذف شد.

میلاد عباسی دیگر پینگ پنگ باز استان قم در دور مقدماتی 3 بر صفر به دانیال کبیری از اروند خوزستان باخت و در دومین بازی 3 بر صفر شایان پیری از هرمزگان را برد و به عنوان نفر دوم صعود کرد اما در مرحله اول حذفی 3 بر یک مغلوب آرین خسرو نژاد از گلستان شد و نتوانست راهی دور دوم حذفی شود.

دیگر پنگ پنگ باز قمی صعود کننده از مرحله گروهی ، معین منتظری بود که در دور مقدماتی ابتدا 3 بر صفر به محمد بوجاریان از تهران باخت و در دومین بازی 3 بر صفر پوریا عبدالوند از لرستان را برد و صعود کرد اما وی نیز در دور حذفی در همان گام اول 3 بر صفر برابر سید محمد موسوی طاهر بازنده شد و صعود نکرد.

سید علی سجادیان چهارمین و آخرین نماینده تنیس روی میز قم بود که در دور گروهی در جدولی 4 نفره حضور داشت و 3 بر یک برابر وحید غفرانی از اصفهان و 3 بر 2 برابر اشکان ادهمی از خوزستان بازنده شد و 3 بر صفر محمد نظری از لرستان را شکست داد اما از صعود به مرحله حذفی بازماند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه