با ما همراه باشید

کاراته

تاریخ سازی هدیه سادات موسوی/ اولین مدال کاتای دختران قم

برای اولین بار در تاریخ کاراته استان قم در سطح کشور یک دختر کاتاروی قمی موفق شد در مسابقات کاتای سطح اول دختران جوان کشور صاحب مدال شود در حالی که کسب چنین مدالی در پیشینه کاراته استان قم بی‌سابقه بوده است.

به گزارش قم اسپورت ؛ هدیه  سادات موسوی روز یکشنبه 18 شهریور در مرحله دوم لیگ کاراته وان در اردبیل که با حضور برترین‌های کاراته ایران در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان و در ۲ بخش کومیته و کاتا برگزار شد موفق شد مدال برنز کاتای جوانان را کسب کند.

هدیه سادات موسوی محصول باشگاه کاراته ایثار قم و آرزو شریفی مربی فعال کاراته قم در بخش کاتا است و این باشگاه در سال‌های اخیر با وجود همه تنگناها در لیگ‌های کاراته پایه کشور حضور داشته و تنها باشگاه کاراته قم است که در لیگ‌های پایه از قم شرکت کرده است.

مدال برنز هدیه سادات موسوی حاصل سرمایه گذاری چند ساله بر روی این کاتارو و سایر کاراته کاهای قمی در بخش دختران است اما این برای هدیه موسوی، ابتدای راه است و او اهداف بزرگی در سر دارد و مجموعه کاراته و ورزش استان قم برای موفقیت او در آینده باید دست به دست هم دهند.

استان قم در سال‌های اخیر در بخش کاتا در قسمت پسران رشد قابل توجهی داشته است و کاتای پسران قم با محوریت باشگاه‌های شهید زین الدین و کارن کار خود را پیش برده و به تیم ملی بازیکن داده است و باعث خشنودی است که بارقه‌های امید به موفقیت امروز در کاتای دختران قم نیز به چشم می‌خورد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه