با ما همراه باشید

فوتسال

درباره لیمان لنکران/ حضور فوتسالیست‌های قمی در لیگ جمهوری آذربایجان

برای نخستین بار تعدادی از فوتسالیست‌های قمی با حضور در تیمی از کشور جمهوری آذربایجان، در لیگ برتر فوتسال این کشور به میدان می‌روند و از این هفته کار خود را در این مسابقات آغاز می کنند.

به گزارش قم اسپورت ؛ باشگاه لیمان لنکران یکی از ۷ تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال جمهوری آذربایجان است و تیم‌های حاضر در این مسابقات در ۴ دور با هم مسابقه می‌دهند به طوری که هر تیم ۴ بار با تیم دیگر بازی می‌کند و در پایان هفته بیست و چهارم قهرمان لیگ مشخص می‌شود.

لیمان لنکران، سجاد کرمان فوتبالیست قمی و بازیکن سابق تیم فوتبال صبای قم را به عنوان یک مربی جوان ایرانی در رأس کادر فنی خود می‌بیند و این مربی نیز تصمیم گرفته از ظرفیت فنی بازیکنان قمی برای تقویت تیمش در همسایه شمال شرقی استفاده کند.

کرمان که پیش از این در لیگ فوتبال جمهوری آذربایجان بازی کرد و دوران نسبتا موفقی نیز در این کشور داشت اکنون به این کشور بازگشته و در نقش یک مربی و البته در فوتسال ، دوران جدیدی را استارت زده است.

وحید صیدی، سید محمد موسوی، احمد قرنی و علیرضا صفری و به همراه یک بازیکن دیگر که وی نیز محمد موسوی نام دارد، ۵ بازیکن فوتبالیست و فوتسالیست قمی هستند که از سوی سجاد کرمان برای حضور در این تیم انتخاب شده‌اند و به سایر بازیکنان این تیم آذربایجانی پیوسته‌اند.

اغلب بازیکنان قمی حاضر در این تیم آذربایجانی از بازیکنان شاخص لیگ فوتسال استان قم یا تیم های قمی در لیگ های کشوری نیستند. لیمان لنکران چند ماه قبل در قم به طور غیر رسمی ، اقدام به تست گیری کرده بود.

فوتسال قم پیش از این بازیکنانی را به طور مقطعی و موقت در کشورهای دیگر داشته است به طوری که چند بازیکن قمی در مقاطع مختلف لیگ فوتسال عراق بازی کرده‌اند و همچنین تعدادی از بازیکنان نیز در مسابقات کوتاه مدت همانند جام رمضان در کشورهای عربی بازی کرده‌اند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه