با ما همراه باشید

ورزش های رزمی

نایب قهرمانی رزمی کاران قمی در مسابقات کیک بوکسینگ بین المللی

با صید مدال‌های رنگارنگ از مسابقات کشوری کیک بوکسینگ، توسط کیک بوکسورهای قمی، تیم منتخب کیک بوکسینگ بین المللی استان قم پس از تهران میزبان، نایب قهرمان کشور شد.

به گزارش قم اسپورت؛ در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۴ تیم و حدود ۴۷۰ شرکت کننده در ۴ رده سنی در استان تهران برگزار شد تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ بین‌المللی استان قم توانست با درخشش نفرات اعزامی خود در جایگاه دوم قرار گیرد و ۹ طلا به دست آورد.

تیم کیک بوکسینگ بین المللی قم در این مسابقات در مجموع رده‌های سنی صاحب ۱۵ مدال شد که در رده سنی نونهالان، محمدرضا چراغی، محمد جواد خدامرادی و ابوالفضل عبداللهی برای تیم استان قم مدال طلا کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان و در منهای ۳۰ کیلو امیر محمد فرخی صاحب مقام نخست شد و در رده سنی جوانان و در منهای ۷۵ کیلو مهدی آخوندی به عنوان قهرمانی و کمربند طلایی دست یافت.

در رده سنی بزرگسالان، هادی شکاری در منهای ۶۰ کیلو، ابوالفضل سریشی در منهای ۶۵ کیلو، محمد مهدی قاسم لو در منهای ۷۰ کیلو و محمد امین کریمی در منهای ۷۵ کیلو قهرمان شدند و کمربند طلایی را به دست آوردند.

 ۳ مدال نقره تیم اعزامی قم را در این مسابقات علی اصفهانی در رده نونهالان و حسین گلشنی و ایلیا انصاری زاده در رده نوجوانان کسب کردند و محمد مهدی بختیاری در منهای ۶۰ کیلوی نوجوانان، علی اکبر شب خیز در منهای ۶۰ کیلوی جوانان و مرتضی سلیمی در منهای ۶۰ کیلوی بزرگسالان سوم شدند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه