با ما همراه باشید

ورزش بانوان

با کسب ۳۳ مدال قم قهرمان ووشوی لوهان چوآن بانوان کشور شد

رقابت‌های ووشوی قهرمانی کشور در بخش بانوان و در سبک لو هان چوآن  در قم به پایان رسید و نفرات برتر این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو مشخص شدند که در نهایت جام قهرمانی از قم خارج نشد.

به گزارش قم اسپورت؛ در این رقابت‌ها که در سالن شهید رضاییان قم برگزار شد دختران ووشوکاران قم در ساندا و تالو درخشیدند و صاحب ۳۳ مدال شدند که این مدال‌ها شامل ۸ طلا، ۱۳ مدال نقره و ۱۲ برنز بود و در رده‌های سنی مختلف به دست آمد.

در این مسابقات که ۳۸۰ ورزشکار در آن حضور داشتند در بخش تالو در رده سنی نوجوانان ساحل ارجمندیان در فرم تایچی طلا و در تایچی جین نقره گرفت و مائده جلالی در فرم چانگ چوآن نقره و در فرم جین شو نقره کسب کرد.

در رده سنی جوانان فاطمه سیرجانی هم در فرم گوئن شو و هم در فرم دائو شو طلا گرفت و زهرا سادات رضوانی در فرم تایچی صاحب نقره و در فرم تایچی جین صاحب طلا شد و زهرا صادقی در نان چوآن مدال برنز را کسب کرد.

در مسابقات تالوی بزرگسالان، معصومه شفاهی در فرم چانگ چوان طلا و در چیانگ چوان نقره گرفت و نتیجه کار فاطمه فلاح، مینو حاصلی و زهرا سادات نیز در این مسابقات کسب یک مدال نقره بود.

اما در مسابقات بخش مبارزه موسوم به ساندا، نجلا حسینی، سمیه اسماعیل زاده و زینب عباسی ۳ مبارز طلایی ووشوی قم در این پیکارها بودند و فاطمه سادات موسوی، زهرا عباسی، مهسا جلیلی، ماهگل محمودی و نرگس صفری به مدال نقره رسیدند.

هستی یوسفی، زهرا سادات، هانیه یوسفی تبار، یلدا صمدی، ریحانه سلیمان پور، سمانه ابوالحسنی، مرضیه اسماعیل زاده، سحر زارعی سینا، نجمه رضایی، سمیرا کلهر پور و زهرا رضایی نیز در این مسابقات در ساندا، کار خود را با مدال برنز به پایان بردند.

تبلیغات

مطالب ویژه