با ما همراه باشید

ورزش همگانی

اخبار هیئت همگانی/ ارتقای رکورد طناب زنی توسط یک قمی و همایش پیاده روی

 ارتقای رکورد طناب زنی کشور توسط یک ورزشکار قمی و برگزاری همایش پیاده روی در سلفچگان از جمله اتفاقات اخیر در هیئت ورزش همگانی استان قم است.

به گزارش قم اسپورت؛ تیم طناب زنی هیئت ورزش همگانی استان قم که به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شده بود موفق شد ۴ مدال از این مسابقات کسب کند که رخداد مهم‌تر، شکسته شدن رکورد طناب زنی کشور توسط یک ورزشکار قمی بود.

در این مسابقات که به میزبانی آمل برگزار شد تیم اعزامی استان قم با کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره توسط محمد احمدی و حمید سبزی به کار خود پایان داد و رکورد طناب زنی ایران نیز توسط محمد احمدی ارتقا پیدا کرد.

همچنین تیم روپایی و مهارت‌های فردی کار با توپ استان قم نیز به نمایندگی از هیئت ورزش همگانی قم در مسابقات قهرمانی کشور در شهریار شرکت کرد .

کلاس مربیگری فریزبی در ورزشگاه یادگار امام

برگزاری کلاس مربیگری توجیهی رشته فریزبی در بخش آقایان و بانوان، یکی از اقدامات هیئت ورزش همگانی بود که روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام قم پایان یافت و مربیان قمی در این دوره، آموزش دیدند.

پیاده روی خانوادگی در سلفچگان و قم

همچنین به عنوان گامی در جهت رشد و توسعه ورزش همگانی در بخش‌های تابعه استان قم همایش پیاده رو خانوادگی در بخش سلفچگان روز جمعه ۱۶ شهریور ماه برگزار شد.

همایش پیاده روی خانوادگی ویژه کارکنان بانک ملی استان قم با مشارکت هیت ورزش‌های همگانی قم، روز جمعه به انجام رسید و خانواده‌های پرسنل این بانک در این همایش عمومی شرکت کردند.

پیش از این یک همایش کوچک پارک محور ویژه بانوان در شهرک پردیسان نیز به انجام رسیده بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه