با ما همراه باشید

فوتبال

هفته دوم لیگ نوجوانان و جوانان ؛ هما در صدر نوجوانان ؛ پیام تنها 6 امتیازی جوانان

هفته دوم لیگ های پایه فوتبال قم برگزار شد و تیم ها وارد هفته سوم رقابت خود بر روی چمن سبز ورزشگاه تختی شده اند. پیشتازی پیام در جوانان و رقابت نزدیک در نوجوانان حاصل کار آینده سازان فوتبال قم در هفته دوم بوده است.

به گزارش قم اسپورت، هفته دوم رقابت‌های لیگ فوتبال نوجوانان استان قم به پایان رسید و در ۵ بازی برگزار شده در این هفته، ۲۰ گل به ثمر رسید و ثبت میانگین ۴ گل در هر بازی سبب شد این هفته، هفته پرگلی در لیگ فوتبال نوجوانان باشد.

در بازی‌های برگزار شده در ورزشگاه تختی تیم هما موفق شد در بازی برابر شاهین ۵ بر صفر پیروز شود و به لطف این برد و تفاضل گل بهتر نسبت به رقبا در صدر قرار گیرد. تیم عرفان گستر نیز در بازی برابر پیام با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و این تیم نیز در جدول ۶ امتیازی شد.

عقاب نیز در هفته دوم، اولین پیروزی خود را دشت کرد و در مسابقه برابر وحدت ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و جمع امتیازات خود را به عدد ۴ رساند. تیم فوتبال مهام پلیمر برابر سیاه جامگان به میدان رفت و ۳ بر صفر به پیروزی رسید تا این تیم نیز اولین برد خود را به دست بیاورد.

نزدیک‌ترین بازی هفته دوم را تیم‌های آریا و شهر قائم برگزار کردند که این بازی ۳ بر ۲ به سود آریا پایان یافت. در جدول رده بندی پس از تیم‌های ۶ امتیازی هما و عرفان گستر، عقاب با ۴ امتیاز سوم است و تیم‌های شهر قائم و مهام پلیمر در رده‌های چهارم و پنجم ایستاده‌اند.

لیگ نوجوانان در ابتدای راه خود قرار دارد و جدول این مسابقات ممکن است بارها دستخوش تغییر شود. قهرمان این مسابقات نماینده قم در لیگ مناطق نوجوانان کشور در زمستان امسال خواهد بود.

لیگ جوانان ؛ پیام تنها 6 امتیازی

در پایان بازی‌های هفته دوم لیگ جوانان نیز، تیم پیام توانست در صدر جدول رده بندی قرار گیرد و خود را به عنوان مدعی قهرمانی این مسابقات معرفی کند.

پیام در ورزشگاه تختی موفق شد برابر سوهان محمد یک بر صفر به پیروزی برسد و با کسب این برد با ۶ امتیاز از ۲ بازی در صدر جدول بایستد. هما، وحدت شریف و شاهین، دیگر رقبای پیام در هفته دوم امتیاز از دست دادند و با کسب ۴ امتیاز پشت سر پیام قرار گرفتند.

دیدار حساس و نزدیک تیم‌های هما و وحدت شریف در هفته دوم لیگ جوانان با تساوی یک بر یک همراه بود اما شاهین نیز نتوانست از فرصت توقف این دو تیم استفاده کند و برابر عقاب به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکرد و ۲ امتیاز از دست داد.

۲ بازی دیگر هفته دوم لیگ با نتایج پرگل و عجیبی همراه بود. سرخ پوشان، تیم قعرنشین لیگ که تاکنون عملکرد ناامید کننده‌ای داشته ۱۲ گل از مهام پلیمر دریافت کرد و بازی پرگل اکباتان و سیاه جامگان در مسابقه‌ای هندبالی ۷ بر ۴ به سود سیاه جامگان پایان یافت و ضعف‌های دفاعی دو تیم را عیان کرد.

سرخ پوشان و اکباتان تنها تیم‌های بدون امتیاز جدول ۱۰ تیمی لیگ جوانان هستند و عقاب با یک امتیاز، در رده هشتم جدول قرار دارد. قهرمان این مسابقات، نماینده قم در لیگ مناطق جوانان کشور خواهد بود.

فوتبال

صبای قم صفر سپاهان 1 ؛ جوانان صبا در آستانه سقوط به دسته اول

قم اسپورت –  هفته بیستم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر فوتبال جوانان کشور به پایان رسید و تیم جوانان صبا با یک شکست دیگر، به سقوط به لیگ دسته اول جوانان نزدیک‌تر شد و اکنون فقط ۲ بازی برای بقا فرصت دارد.

تیم‌های جوانان صبای قم و سپاهان اصفهان جمعه 26 بهمن در ورزشگاه شهید حیدریان قم با هم دیدار کردند که این دیدار در نهایت با یک گل به سود سپاهان به پایان رسید و سپاهان صدرنشین که برای قهرمانی نیاز مبرمی به این برد داشت به هدفش رسید و صدرنشین باقی ماند.

تیم جوانان صبا نیز با وجود تلاش فراوان برای کسب پیروزی در این بازی موقعیت‌های گل زیادی را از دست داد و در نهایت با این شکست به سقوط نزدیک‌تر شد. این در حالی است که فاصله امتیاز تیم جوانان صبا با محدوده بقا در لیگ برتر به ۵ امتیاز رسیده است.

صبا با ۱۶ امتیاز تیم یازدهم جدول ۱۲ تیمی لیگ برتر جوانان است و تنها در صورتی در لیگ برتر باقی می‌ماند که در هر ۲ بازی باقی مانده خود پیروز شود و از سوی دیگر تیم البدر بندر کنگ که با ۲۱ امتیاز تیم دهم جدول است در هر ۲ بازی باقی مانده خود بازنده شود.

جوانان صبا در آستانه سقوط به دسته اول است و این شرایط دشوار و پیچیده حاصل مشکلات فراوانی است که تیم‌های پایه باشگاه صبای قم پس از انحلال تیم بزرگسالان این باشگاه دچار آن شدند. تیم جوانان صبا فصل گذشته در لیگ دسته اول کشور قهرمان شده بود و اکنون در حال بازگشت به جایگاه گذشته خود است.

ادامه مطلب

تصاویر

گزارش تصویری دیدار شهر قائم و افشین در لیگ دسته اول فوتبال قم

قم اسپورت – تیم های فوتبال شهر قائم و افشین در دیداری از لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های استان قم در ورزشگاه شهید حیدریان به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند. تیم شهر قائم در این بازی برابر قعرنشین غافلگیر شد و دو گل دریافت کرد و با وجود بازگشت به بازی، سرانجام دو امتیاز مهم این بازی را از دست داد.

ادامه مطلب

فوتبال

آغاز رقابت وحدت شریف قم در لیگ مناطق امیدهای کشور

قم اسپورت – تیم فوتبال وحدت شریف از فردا در مسابقات فوتبال مناطق رده سنی امید در شاهرود به میدان می رود. حریفان وحدت شریف شامل تیم های پدیده اراک، کیا شاهرود ، وحدت پایتخت، ماهان تهران و کومش سمنان هستند.

رقابت های فوتبال رده سنی امید کشور شامل لیگ برتر ، لیگ دسته اول و لیگ مناطق ویژه قهرمانان و نمایندگان استان ها است که تیم های برتر مسابقات مناطق به لیگ یک راه پیدا می کنند. از گروهی که وحدت شریف در آن حضور دارد 2 تیم به مرحله دوم صعود می کنند.

در فوتبال قم به دلیل عدم برگزاری مسابقات لیگ رده سنی امید، تیم یا تیم هایی که برای حضور در لیگ مناطق امید اعلام آمادگی کنند به عنوان نماینده قم در این رقابت ها حضور می یابند. استان قم طی سال های گذشته تجربه مثبتی از حضور در لیگ مناطق امید ندارد اما وحدت امیدوار است با صعود از دور گروهی بالاخره در این رده سنی فوتبال قم را از دور گروهی لیگ مناطق بالا ببرد.

فهرست بازیکنان و کادر فنی:
۱_ محمد حسین اسماعیل گل
۲_ محمد رضا غلامی
۳_امیر محمد سلیمانی
۴_ حسین عرب زاده
۵_ عبدالرضا آل یاسین
۶_حامد نور نژاد
۷ _ محمد خیری
۸_ محمد جواد مصدق
۹ _ حامد قاسمی
۱۰ _ علی اسلام بیگی
۱۱_ علی رضا میرزا زاده
۱۲_ امیر محمد اسماعیل گل
۱۳_ ابراهیم سودجانی
۱۴_ نیما میرزایی
۱۵_ محمد امین کرمانی
۱۶_ مهدی عباسیان
۱۷_ محمد مهدی یزدانی
۱۸_ علی رسولی
۱۹_ امیر احمدی
سرمربی : عبدالمطلب شریفی
مربیان : احسان کریمی _ سید عباس حسینی
مدیر تیم : مرتضی کاشی

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه