با ما همراه باشید

فوتبال

هفته دوم لیگ نوجوانان و جوانان ؛ هما در صدر نوجوانان ؛ پیام تنها 6 امتیازی جوانان

هفته دوم لیگ های پایه فوتبال قم برگزار شد و تیم ها وارد هفته سوم رقابت خود بر روی چمن سبز ورزشگاه تختی شده اند. پیشتازی پیام در جوانان و رقابت نزدیک در نوجوانان حاصل کار آینده سازان فوتبال قم در هفته دوم بوده است.

به گزارش قم اسپورت، هفته دوم رقابت‌های لیگ فوتبال نوجوانان استان قم به پایان رسید و در ۵ بازی برگزار شده در این هفته، ۲۰ گل به ثمر رسید و ثبت میانگین ۴ گل در هر بازی سبب شد این هفته، هفته پرگلی در لیگ فوتبال نوجوانان باشد.

در بازی‌های برگزار شده در ورزشگاه تختی تیم هما موفق شد در بازی برابر شاهین ۵ بر صفر پیروز شود و به لطف این برد و تفاضل گل بهتر نسبت به رقبا در صدر قرار گیرد. تیم عرفان گستر نیز در بازی برابر پیام با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و این تیم نیز در جدول ۶ امتیازی شد.

عقاب نیز در هفته دوم، اولین پیروزی خود را دشت کرد و در مسابقه برابر وحدت ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و جمع امتیازات خود را به عدد ۴ رساند. تیم فوتبال مهام پلیمر برابر سیاه جامگان به میدان رفت و ۳ بر صفر به پیروزی رسید تا این تیم نیز اولین برد خود را به دست بیاورد.

نزدیک‌ترین بازی هفته دوم را تیم‌های آریا و شهر قائم برگزار کردند که این بازی ۳ بر ۲ به سود آریا پایان یافت. در جدول رده بندی پس از تیم‌های ۶ امتیازی هما و عرفان گستر، عقاب با ۴ امتیاز سوم است و تیم‌های شهر قائم و مهام پلیمر در رده‌های چهارم و پنجم ایستاده‌اند.

لیگ نوجوانان در ابتدای راه خود قرار دارد و جدول این مسابقات ممکن است بارها دستخوش تغییر شود. قهرمان این مسابقات نماینده قم در لیگ مناطق نوجوانان کشور در زمستان امسال خواهد بود.

لیگ جوانان ؛ پیام تنها 6 امتیازی

در پایان بازی‌های هفته دوم لیگ جوانان نیز، تیم پیام توانست در صدر جدول رده بندی قرار گیرد و خود را به عنوان مدعی قهرمانی این مسابقات معرفی کند.

پیام در ورزشگاه تختی موفق شد برابر سوهان محمد یک بر صفر به پیروزی برسد و با کسب این برد با ۶ امتیاز از ۲ بازی در صدر جدول بایستد. هما، وحدت شریف و شاهین، دیگر رقبای پیام در هفته دوم امتیاز از دست دادند و با کسب ۴ امتیاز پشت سر پیام قرار گرفتند.

دیدار حساس و نزدیک تیم‌های هما و وحدت شریف در هفته دوم لیگ جوانان با تساوی یک بر یک همراه بود اما شاهین نیز نتوانست از فرصت توقف این دو تیم استفاده کند و برابر عقاب به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکرد و ۲ امتیاز از دست داد.

۲ بازی دیگر هفته دوم لیگ با نتایج پرگل و عجیبی همراه بود. سرخ پوشان، تیم قعرنشین لیگ که تاکنون عملکرد ناامید کننده‌ای داشته ۱۲ گل از مهام پلیمر دریافت کرد و بازی پرگل اکباتان و سیاه جامگان در مسابقه‌ای هندبالی ۷ بر ۴ به سود سیاه جامگان پایان یافت و ضعف‌های دفاعی دو تیم را عیان کرد.

سرخ پوشان و اکباتان تنها تیم‌های بدون امتیاز جدول ۱۰ تیمی لیگ جوانان هستند و عقاب با یک امتیاز، در رده هشتم جدول قرار دارد. قهرمان این مسابقات، نماینده قم در لیگ مناطق جوانان کشور خواهد بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه