با ما همراه باشید

ووشو

ووشوی قم در لیگ دسته اول مردان کشور حضور پیدا می‌کند

استان قم در سال‌های گذشته در بخش مردان، در لیگ‌های کشور حضور نداشته است و این خلا سبب شده سطح فنی ووشوی استان قم تحت تأثیر قرار گیرد اما از امسال این نقص جبران می‌شود.

به گزارش قم اسپورت ، بر اساس برنامه، تیم ووشوی مردان استان قم امسال در لیگ دسته اول کشور شرکت می‌کند و هیئت ووشوی استان قم برای این منظور، رسماً اعلام آمادگی کرده و در قرعه کشی لیگ دسته اول نیز قرار گرفته است.

در این مسابقات ۱۱ تیم حضور دارند که در ۲ گروه ۵ و ۶ تیمی مسابقات خود را به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌کنند که تیم ووشوی استان قم در گروه دوم قرار گرفته است و باید با ۵ تیم دیگر، جمعاً ۱۰ بازی برگزار کند.

تیم‌های سردار سلیمانی، آرین فومن گیلان، هیئت سیستان و بلوچستان، هیئت ووشوی تهران و سارینای البرز، حریفان قم در گروه دوم هستند و اولین مسابقه تیم قم در این رقابت‌ها ۱۴ مهر با سارینای البرز و دومین مسابقه در همین روز با هیئت استان تهران برگزار می‌شود.

هیئت ووشوی استان قم اعلام کرده برای حضور در لیگ دسته اول کشور از بازیکنان بومی استفاده خواهد کرد نظیر آن چه در تیم ووشوی بانوان قم در لیگ برتر قرار است رخ دهد. سجاد خورشیدی دبیر هیئت ووشوی استان قم می گوید هدف ما این است که ووشوی قم از حضور تیم‌های قمی در لیگ، سود ببرد و این فایده در گرو حضور ووشوکاران جوان ما در این سطح است.

تبلیغات

مطالب ویژه