با ما همراه باشید

تنیس روی میز

۳ پینگ پنگ باز قمی در تور تنیس روی میز دختران کشور

 ۳ پینگ پنگ باز قمی در تور ایرانی جوانان و نوجوانان دختر کشور در اراک به میدان می روند. ساره احمدی شاخص ترین بازیکن در بین این 3 پینگ پنگ باز است.

به گزارش قم اسپورت ؛ رقابت‌های تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر کشور از فردا سه شنبه در اراک آغاز می‌شود و دختران پینگ پنگ باز قمی به همراه سایر پینگ پنگ بازان سراسر کشور در این رقابت‌ها حاضر خواهند بود.

 ۳ پینگ پنگ باز از استان قم شامل زهرا رضا حاجی بیدگلی، ساره احمدی و کوثر احمدی به این رقابت‌ها اعزام می‌شود که هر ۳ نفر در مسابقات جوانان به میدان می‌روند و ۲ نفر از این جمع شامل زهرا رضا حاجی بیدگلی و ساره احمدی در رقابت‌های نوجوانان نیز پیکار می‌کنند.

در رقابت‌های جوانان که با حضور ۱۲۰ پینگ پنگ باز برگزار می‌شود زهرا رضا حاجی بیدگلی در گروه ۱۲ با فاطمه سادات کیایی از البرز و فاطمه عینی از مرکزی همگروه شده است و کوثر احمدی در گروه ۲۵ با تینا زلکی نژاد از خوزستان و فاطمه کلهر از قزوین مسابقه می‌دهد.

ساره احمدی در گروه ۳۳ جوانان، سرگروه است و با الهام وهاب پور از مازندران و صدف سرخی از فارس دیدار خواهد کرد. در رده نوجوانان نیز زهرا رضا حاجی بیدگلی در گروه ۱۰ با تینا زلکی نژاد از خوزستان و غزل جهانگرد از کرمان دیدار خواهد کرد.

در مسابقات رده نوجوانان، دومین نماینده قم ساره احمدی است که در گروه ۱۶ با تینا اسماعیلی از اصفهان و بهار افشار زاده از جزیره کیش مسابقه خواهد داد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه