با ما همراه باشید

ورزش های رزمی

5 مدال ؛ سهم دختران رزمی کار قم از رویدادهای آخر هفته

آخر هفته با درخشش رزمی کاران دختر قم در مسابقات کشوری همراه بود.  ۲ مدال مسابقات کیک بوکسینگ بانوان به همراه 3 مدال از فول کنتاکت.

به گزارش قم اسپورت؛ مسابقات کشوری فول کیک بوکسینگ بانوان روز جمعه در تهران به پایان رسید و سهم تیم اعزامی بانوان قم به این رقابت‌ها کسب دو مدال بود.

مرضیه نصراللهی در این مسابقات برای تیم کیک بوکسینگ استان قم طلا گرفت و سمانه یوسف زاده در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره را از آن خود کرد و هدایت تیم اعزامی قم در مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور بر عهده پروانه سید پور بود.

همچنین مسابقات کشوری کیک بوکسینگ فول کنتاکت بانوان نیز با درخشش دختران رزمی کار قمی همراه بود به طوری که در رده سنی نونهالان مهسا موسوی از قم طلا گرفت و در رده بزرگسالان فرحناز طاطار مدال نقره وزن ۶۰ کیلوگرم بزرگسالان و جمیله حسینی مدال برنز وزن ۵۴ کیلوی بزرگسالان را به دست آوردند.

هیئت ورزش های رزمی استان قم روزهای پرکاری را سپری می کند. پس از برگزاری هفته دوم از دوره اول لیگ انفرادی هیئت ورزش‌های رزمی، برگزاری هفته سوم این مسابقات در دستور کار قرار گرفته است و برگزاری این مسابقات به صورت منظم به منظور قرار گرفتن رزمی کاران قمی در فضای رقابتی و کسب تجربه مبارزه برنامه ریزی شده است.

هیئت ورزش‌های رزمی استان قم در رشته‌ها و سبک‌های رزمی متعدد فعالیت می‌کند و با توجه به استقبال بالای جوانان قمی از رشته‌های رزمی، برنامه‌های ویژه مسابقاتی برای این قشر از علاقمندان، کمک بزرگی به مدال آوری ورزشکاران قم در میادین کشوری خواهد بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه