با ما همراه باشید

ورزش های رزمی

5 مدال ؛ سهم دختران رزمی کار قم از رویدادهای آخر هفته

آخر هفته با درخشش رزمی کاران دختر قم در مسابقات کشوری همراه بود.  ۲ مدال مسابقات کیک بوکسینگ بانوان به همراه 3 مدال از فول کنتاکت.

به گزارش قم اسپورت؛ مسابقات کشوری فول کیک بوکسینگ بانوان روز جمعه در تهران به پایان رسید و سهم تیم اعزامی بانوان قم به این رقابت‌ها کسب دو مدال بود.

مرضیه نصراللهی در این مسابقات برای تیم کیک بوکسینگ استان قم طلا گرفت و سمانه یوسف زاده در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره را از آن خود کرد و هدایت تیم اعزامی قم در مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور بر عهده پروانه سید پور بود.

همچنین مسابقات کشوری کیک بوکسینگ فول کنتاکت بانوان نیز با درخشش دختران رزمی کار قمی همراه بود به طوری که در رده سنی نونهالان مهسا موسوی از قم طلا گرفت و در رده بزرگسالان فرحناز طاطار مدال نقره وزن ۶۰ کیلوگرم بزرگسالان و جمیله حسینی مدال برنز وزن ۵۴ کیلوی بزرگسالان را به دست آوردند.

هیئت ورزش های رزمی استان قم روزهای پرکاری را سپری می کند. پس از برگزاری هفته دوم از دوره اول لیگ انفرادی هیئت ورزش‌های رزمی، برگزاری هفته سوم این مسابقات در دستور کار قرار گرفته است و برگزاری این مسابقات به صورت منظم به منظور قرار گرفتن رزمی کاران قمی در فضای رقابتی و کسب تجربه مبارزه برنامه ریزی شده است.

هیئت ورزش‌های رزمی استان قم در رشته‌ها و سبک‌های رزمی متعدد فعالیت می‌کند و با توجه به استقبال بالای جوانان قمی از رشته‌های رزمی، برنامه‌های ویژه مسابقاتی برای این قشر از علاقمندان، کمک بزرگی به مدال آوری ورزشکاران قم در میادین کشوری خواهد بود.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزش های رزمی

کسب ۴ مدال توسط دختران رزمی کار قم در شیراز

مسابقات کیک بوکسینگ SKF بانوان کشور در شیراز برگزار شد و تیم اعزامی استان قم به این رقابت‌ها موفق شد با ۴ مدال در رده‌های سنی مختلف به کار خود پایان دهد.

به گزارش قم اسپورت؛ این مسابقات با حضور 300 رزمی کار از 10 استان کشور برگزار شد و تیم اعزامی قم در رده سنی نونهالان توسط مهسا موسوی با امتیاز ۹.۵ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت و در وزن منهای ۵۱ کیلوگرم، مریم داور پناه با ۴ پیروزی برابر استان‌های چهارمحال بختیاری، تهران، کرمان و کهگیلویه بویراحمد و شکست در برابر فارس میزبان مقام سوم و برنز را کسب کرد.

در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم بزرگسالان، جمیله حسینی با ۳ پیروزی در مقابل حریفانی از استان‌های تهران، فارس و کهگیلویه بویراحمد و شکست در مقابل نماینده استان خراسان جنوبی به مدال برنز دست پیدا کرد.

همچنین در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم فاطمه الطایی با ۳ پیروزی در مقابل نمایندگان کرمانشاه، فارس و تهران و شکست در دیدار پایانی به مدال نقره بسنده کرد تا پرونده حضور تیم قم در استان فارس با ۳ برنز و یک نقره بسته شود.

کیک بوکسینگ از ۲ قسمت کیک (ضربه پا) و بوکسینگ (مشت زدن) تشکیل شده و تکنیک‌های اصلی آن هم در مشت و ضربه پاست.

حضور بانوان رزمی کار قمی در مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در مشهد

هجدهمین دوره مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در بخش بانوان در سالن شهید کوشه‌ای مشهد برگزار شد و تیم چهار نفره بانوان استان قم توانست یک مدال طلا و دو برنز کسب کند.

زینب قنبری در وزن مثبت ۷۳ کیلوگرم جوانان مدال طلا، غزل نیکو زاد در وزن منفی ۴۳ کیلوگرم نوجوانان مدال برنز و معصومه تفویضی در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم نوجوانان مدال برنز کسب کردند.

ادامه مطلب

ورزش های رزمی

نایب قهرمانی رزمی کاران قمی در مسابقات کیک بوکسینگ بین المللی

با صید مدال‌های رنگارنگ از مسابقات کشوری کیک بوکسینگ، توسط کیک بوکسورهای قمی، تیم منتخب کیک بوکسینگ بین المللی استان قم پس از تهران میزبان، نایب قهرمان کشور شد.

به گزارش قم اسپورت؛ در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۴ تیم و حدود ۴۷۰ شرکت کننده در ۴ رده سنی در استان تهران برگزار شد تیم منتخب سبک کیک بوکسینگ بین‌المللی استان قم توانست با درخشش نفرات اعزامی خود در جایگاه دوم قرار گیرد و ۹ طلا به دست آورد.

تیم کیک بوکسینگ بین المللی قم در این مسابقات در مجموع رده‌های سنی صاحب ۱۵ مدال شد که در رده سنی نونهالان، محمدرضا چراغی، محمد جواد خدامرادی و ابوالفضل عبداللهی برای تیم استان قم مدال طلا کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان و در منهای ۳۰ کیلو امیر محمد فرخی صاحب مقام نخست شد و در رده سنی جوانان و در منهای ۷۵ کیلو مهدی آخوندی به عنوان قهرمانی و کمربند طلایی دست یافت.

در رده سنی بزرگسالان، هادی شکاری در منهای ۶۰ کیلو، ابوالفضل سریشی در منهای ۶۵ کیلو، محمد مهدی قاسم لو در منهای ۷۰ کیلو و محمد امین کریمی در منهای ۷۵ کیلو قهرمان شدند و کمربند طلایی را به دست آوردند.

 ۳ مدال نقره تیم اعزامی قم را در این مسابقات علی اصفهانی در رده نونهالان و حسین گلشنی و ایلیا انصاری زاده در رده نوجوانان کسب کردند و محمد مهدی بختیاری در منهای ۶۰ کیلوی نوجوانان، علی اکبر شب خیز در منهای ۶۰ کیلوی جوانان و مرتضی سلیمی در منهای ۶۰ کیلوی بزرگسالان سوم شدند.

ادامه مطلب

ورزش های رزمی

مقام چهارم رزمی کاران قم در SKF کشوری / برترین های جوجیتسو معرفی شدند

رزمی کاران هیأت رزمی استان قم در مسابقات کشوری کیک بوکسینگ SKF که به میزبانی استان البرز و با ۲۰ تیم و حدود ۴۰۰ بازیکن برگزار شد در رده‌های سنی مختلف مدال کردند.

به گزارش قم اسپورت ؛ در این مسابقات مهدی سید احمدی قهرمان ۲۰ کیلوگرم رده سنی نونهالان شد و علی کرمی در وزن ۵۵ کیلو گرم رده سنی جوانان مدال طلا را بر گردن آویخت و دانیال به الوی زاده قهرمان ۷۵ کیلو گرم رده سنی جوانان شد.

عزیز محمد عبدلی از قم قهرمان ۸۰ کیلو گرم رده سنی پیشکسوتان شد و محمد مهدی شکاری رزمی کار قمی در عین شایستگی نایب قهرمان وزن ۲۷ نونهالان شد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

مسعود سیف آبادی در وزن ۹۰ کیلوگرم بزرگسالان به مدال برنز دست پیدا کرد و محمد امیر سعادتمند در وزن ۶۰ کیلو گرم جوانان به مقام سوم رسید و بدین ترتیب تیم کیک بوکسینگ قم با ۴ طلا ۱ نقره ۲ برنز به مقام چهارم این رقابت‌ها دست پیدا کرد.

برگزاری مسابقات انتخابی جوجیتسوی مردان قم

مسابقات انتخابی جوجیتسو کوبودو استان قم روز جمعه ۲۶ مردادماه با حضور جوجیتسو کاران استان در چهار رده سنی و در باشگاه ورزشی وحید برگزار شد و باشگاه‌های مهاجرین، امیران و اصفهان اول تا سوم شدند.

در این دوره از مسابقات در وزن های مختلف عناوین زیر به دست آمد :

نونهالان
وزن منهای ۳۰ کیلوگرم ابوالفضل اسماعیلی
وزن منهای ۳۵کیلوگرم علیرضا هزاره
وزن منهای ۴۵ کیلوگر معلی اصغر بختیاری
وزن منهای ۵۰ کیلوگرم نیما بایرام پور
وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم امیر حیدری

نوجوانان
وزن منهای۴۶ کیلوگرم محمد رضایی
وزن منهای۵۶ کیلوگرم مهدی برومند
وزن منهای ۶۲ کیلوگرمداوود صادقی
وزن منهای ۶۹کیلوگرم محمد شیخی
وزن منهای ۷۵ کیلوگرم ابوالفضل عبادی
وزن منهای۸۰ کیلوگرم محمد البکه
وزن مثبت ۸۰ کیلوگرممحمد رضا فیضی

جوانان
وزن منهای ۵۶ کیلوگرم محمد رضا صفدریان
وزن منهای ۶۲ کیلوگرم امیر حسین صفدریان
‌وزن منهای ۶۹کیلوگرم مرتضی حسینی
وزن منهای ۷۷کیلوگرم رضا فلکی
وزن منهای ۸۴ کیلوگرم سعید مولویان
وزن منهای ۸۸ کیلوگرم مهدی شوندی

بزرگسالان
وزن منهای۵۶ کیلوگرم : تاج محمد خاوری
وزن منهای ۶۹کیلوگرم  : رضا میرزایی
وزن منهای۷۷ کیلوگرم : سید امیر حاجی جوادی
وزن منهای ۸۴کیلوگرم  : ابوالفضل مبارک
وزن منهای ۹۴کیلوگرم : محمد حسین زبیدی

وزن مثبت ۹۴ : محمود ابراهیم گل

مقام های تیمی به ترتیب باشگاه های :

مهاجرین اول  / امیران دوم/ اصفهان سوم  / کانون بسیج چهارم  / باشگاه وحید پنجم

تصاویر مسابقات اس کی اف کشوری

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه