با ما همراه باشید

فوتبال

نگاهی به هفته اول لیگ های فوتبال نوجوانان و جوانان / جذاب و پرگل

هفته نخست لیگ های فوتبال باشگاه‌های استان قم در رده های سنی نوجوانان و جوانان با بازی هایی دیدنی و جذاب و البته اغلب پرگل همراه بود.

به گزارش قم اسپورت ،  هفته اول از فصل جدید لیگ فوتبال باشگاه‌های استان قم در رده سنی نوجوانان به پایان رسید و تیم فوتبال هما با بهره مندی از پیروزی پرگل و قاطع خود در هفته آغازین صدرنشین شد.

هما در ورزشگاه تختی قم به دیدار تیم آریا رفت و توانست این تیم را ۷ بر یک در هم بکوبد و ۳ امتیاز این بازی را کسب کند اما دیگر تیم برنده قاطع هفته نخست تیم شاهین بود که ۵ بر صفر وحدت را شکست داد و لیگ را با برد آغاز کرد.

تیم فوتبال شهر قائم نیز در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ فوتبال نوجوانان قم ۵ بر یک از سد تیم پیام عبور کرد و پیروزان نیز در مسابقه برابر مهام پلیمر با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و صاحب ۳ امتیاز شد.

تنها تساوی هفته اول لیگ نوجوانان در بازی تیم‌های عقاب و سیاه جامگان رقم خورد و عقاب که بازی را ۲ بر صفر برده داشت با دریافت ۲ گل در اواخر وقت بازی، پیروزی را از دست داد و دو تیم با تساوی ۲ بر ۲، امتیازات را تقسیم کردند.

در لیگ فوتبال نوجوانان استان قم ۱۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره‌ای با هم رقابت می‌کنند. تیم قهرمان این مسابقات، نماینده استان قم در مسابقات فوتبال نوجوانان کشور در دسته مناطق خواهد بود که برترین‌های آن به لیگ برتر نوجوانان کشور صعود می‌کنند.

جوانان و رقابت داغ مدعیان

در پر گل‌ترین بازی هفته اول لیگ فوتبال جوانان استان قم در ورزشگاه تختی، تیم فوتبال هما ۶ بر یک برابر اکباتان به پیروزی رسید و با این نتیجه صدرنشین جدول هفته اول لیگ شد و شکست سنگینی به اکباتان تحمیل کرد.

وحدت دیگر تیم مدعی و پیروز هفته نخست بود که در بازی برابر سرخپوشان با وجود این که از حریف عقب افتاد اما در نهایت ۴ بر یک حریفش را شکست داد و اولین ۳ امتیاز برای این تیم به دست آمد.

سوهان محمد در دیدار برابر عقاب، مقتدارنه عمل کرد و توانست ۳ بر صفر عقاب پردیسان را شکست دهد و شاهین در مسابقه نزدیک و نفس گیر برابر سیاه جامگان موفق شد با کسب برد ۲ بر یک، پیروزی با ارزشی را از آن خود کند.

کم گل‌ترین بازی هفته بین تیم‌های پیام و مهام پلیمر برگزار شد که در آن پیام حریف خود را غافلگیر کرد و با تک گلی که به ثمر رساند ۳ امتیاز مهم را به دست آورد و تیم مدعی مهام پلیمر را در همان گام نخست متوقف کرد.

این مسابقات به صورت دوره‌ای در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود و تیم قهرمان، نماینده قم در لیگ فوتبال جوانان کشور در دسته مناطق خواهد بود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه