با ما همراه باشید

فوتبال

حضور صبا در لیگ برتر جوانان قطعی است/ مسابقه اول ؛ 17 شهریور در اهواز

سرپرست تیم فوتبال جوانان صبای قم گفت: با وجود مشکلات مالی، حضور صبا در لیگ برتر فوتبال جوانان کشور قطعی است.

به گزارش قم اسپورت ، اصغر زرگر در مورد وضعیت تیم جوانان صبا اظهار کرد: تیم فوتبال جوانان صبای قم که امسال به لیگ برتر جوانان صعود کرده است با وجود این که منابع مالی پایداری برای حضور در لیگ برتر ندارد اما به پشتوانه قول حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان قم و هیئت فوتبال استان قم در لیگ برتر جوانان شرکت خواهد کرد و حضور تیم ، قطعی است.

پیشکسوت فوتبال قم اضافه کرد:  ما طی ماه‌های اخیر نگرانی‌های زیادی در این باره داشتیم و حتی گزینه انصراف از لیگ برتر جوانان روی میز بود اما در حال حاضر با پیگیری‌های کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال استان قم و حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان قم، برای ورود به لیگ برتر جوانان آماده می‌شویم و تیم جوانان در حال تمرین است.

سرپرست تیم جوانان صبای قم گفت: از تیم قهرمان فصل گذشته دسته اول، ۳ بازیکن اصلی تیم و ۶ بازیکن سهمیه، در تیم ۹۷ حضور خواهند داشت و در حال حاضر حدود ۱۷ بازیکن از سوی داوود عاصم آبادی سرمربی تیم جوانان صبای قم برای حضور در لیگ برتر جوانان انتخاب شده‌اند.

زرگر عنوان کرد : اولین بازی تیم جوانان صبا ۱۷ شهریور در اهواز برابر تیم نفت این شهر برگزار می‌شود و در حال هماهنگی امور برای مهیا شدن زمینه سفر تیم به اهواز هستیم و پس از آن نیز در قم باید از نماینده استان بوشهر میزبانی کنیم.

او با اشاره به محدودیت‌های مالی گفت: با توجه به تنگناهای مالی و تلاش همه جانبه برای حفظ تیم‌های جوانان و امید صبا، در حال حاضر در یک جلسه تمرینی، تیم‌های جوانان و امید صبا به طور مشترک و هر یک در نیمی از زمین، تمرین می‌کنند و باید خود را با این شرایط وفق دهیم.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه