با ما همراه باشید

فوتبال

حریفان امید صبای قم مشخص شدند/ مسیر طولانی تا بازگشت به لیگ برتر

لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور قرعه کشی شد و تیم فوتبال صبای قم، نماینده قم در لیگ دسته اول رده سنی امید در گروه دوم از گروه‌های ۳ گانه این رقابت‌ها قرار گرفت و از آخرین روزهای تابستان کار خود را در این رقابت‌ها آغاز خواهد کرد.

به گزارش قم اسپورت، تیم امید صبای قم که فصل گذشته همانند تیم بزرگسالان این باشگاه به دسته پایین‌تر سقوط کرد در گروهی ۹ تیمی قرار گرفته است و باید در ۱۶ بازی به میدان برود و در صورت کسب رتبه اول یا دوم گروه خود به مرحله نهایی دسته اول امید راه پیدا می‌کند.

تیم‌های صعود کننده از گروه‌های ۳ گانه شامل ۶ تیم در مرحله نهایی با هم به صورت دوره‌ای رقابت می‌کنند و در نهایت ۲ تیم به لیگ برتر امید راه پیدا می‌کنند ضمن این که تیم‌های انتهای جدول گروه‌های ۳ گانه به لیگ مناطق سقوط می‌کنند.

تیم امید صبای قم در گروه دوم با تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، بعثت کرمانشاه، شهرداری اردبیل، سپاهان دورود، آلومینیوم اراک، خیبر خرم آباد، نوین فولاد بزد و شهرداری تبریز همگروه شده است. این به معنای مسیری طولانی برای امیدهای صبا در راه بازگشت به لیگ برتر است.

گروه صبا گروه دشواری است که در آن تیم های سرسختی حضور دارند با این حال آن چه بیش از این تیم ها با صبا رقابت دارد ، مشکلات مالی است و هزینه هایی که صبا باید آن را برای برگزاری 16 بازی در دور گروهی و در صورت صعود، بازی های بیشتر در دور نهایی تامین کند.

در گروه یک این مسابقات ۸ تیم حضور دارند و مسابقات گروه سوم همانند گروهی که صبا در آن حاضر است با حضور ۹ تیم برگزار می‌شود.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه