با ما همراه باشید

بدمینتون

تصاویر مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون استان قم

مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان قم برگزار شد و مهدی فرجی با 9 رای در برابر 5 رای علی پنجه باشی به عنوان رئیس جدید هیئت بدمینتون قم انتخاب شد. تصاویر مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون استان قم از دوربین قم اسپورت:

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بدمینتون

برترین‌های مسابقات رنکینگ بدمینتون قم مشخص شدند

 اولین رویداد رسمی بدمینتون در استان قم پس از انتقال قدرت در رأس این هیئت ورزشی برگزار شد و بدمینتون بازان استان قم در مسابقات رنکینگ بزرگسالان استان قم به میدان رفتند.

به گزارش قم اسپورت، در این مسابقات که روز جمعه در سالن اختصاصی بدمینتون مرحوم حامد فرهمند در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد سجاد ترابی بدمینتون باز جوان و مستعد قمی که پیش از این سابقه حضور در تیم‌های ملی پایه را نیز داشت موفق شد به مقام قهرمانی برسد.

سجاد ترابی در دیدار نهایی رقیب صاحب نام و بزرگی در پیش داشت به طوری که او موفق شد در جدال با محسن صادقیان، برترین بدمینتون باز استان قم در سال‌های گذشته به پیروزی برسد و عنوان نخست را از آن خود کند.

علیرضا افکانه دیگر بدمینتون باز جوان اما با سابقه قمی در این مسابقات به مقام سوم دست پیدا کرد. در مسابقات بخش دو نفره نیز تیم دوبل سجاد ترابی و علیرضا افکانه در فینال موفق شدند تیم محسن دادرس و عرفان نوری را شکست دهند و قهرمان شوند.

در مسابقات رده سنی جوانان، معین کشاورز در دیدار فینال برابر محمد پارسا عماد قرار گرفت و با پیروزی بر حریف خود به مقام قهرمانی رسید و معین خاکی نیز در رده سوم این رقابت‌ها ایستاد.

ادامه مطلب

بدمینتون

فرجی : بدمینتون قم باید به طور مستمر در لیگ برتر حاضر باشد

رئیس جدید هیئت بدمینتون استان قم تأکید کرد بدمینتون قم باید به طور مستمر و بدون وقفه در لیگ برتر حاضر باشد.

به گزارش قم اسپورت ، مهدی فرجی پس از انتخاب به عنوان رئیس هیئت بدمینتون استان قم اظهار داشت: از حسن اعتماد مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان قم تشکر می‌کنم و امیدوارم بدمینتون قم با تجمیع قوا و همکاری همه اعضای آن بتواند روزی در جایگاه رفیعی در بدمینتون کشور قرار گیرد و در تیم ملی بازیکن داشته باشد.

وی افزود: بدمینتون رشته‌ای است که مؤلفه‌های همگانی آن بسیار پررنگ است بنا بر این همان طور که در بخش قهرمانی برنامه‌های جدی برای توسعه داریم می‌خواهیم از ظرفیت عمومی و همگانی رشته بدمینتون استفاده کنیم و بهره‌مندی از این ظرفیت، به طور خودکار به جنبه قهرمانی بدمینتون قم کمک خواهد کرد.

رئیس جدید هیئت بدمینتون استان قم گفت: حضور مستمر در لیگ، به عنوان یک برنامه جدی دنبال خواهد شد البته قم در سال‌های اخیر در سطح دسته اول فعالیت داشته اما برنامه ما حضور در لیگ برتر بدمینتون کشور است و این حضور باید مستمر و مداوم باشد نه این که یکی دو سال اجرایی و پس از آن رها شود.

فرجی بیان داشت: در حوزه بدمینتون بانوان، ما بدمینتون بازان سازمان یافته دختر زیادی در قم داریم و آمار تعداد آنها بسیار بیشتر از پسران بدمینتون باز است اما از این ظرفیت به درستی استفاده نشده و تأکید می‌کنم که برنامه توسعه بدمینتون قم به صورت همگام هم در بخش مردان و هم در بخش زنان پیش خواهد رفت.

وی عنوان کرد: میزبانی بیشتر از رویدادهای مهم ملی بدمینتون و جدیت در برنامه توسعه همگانی و قهرمانی بدمینتون، برنامه من در دوره جدید است و اگر لازم باشد از ظرفیت مربیان خارج از استان نیز استفاده می‌کنیم.

ادامه مطلب

بدمینتون

پایان پنجه باشی / مهدی فرجی رئیس هیئت بدمینتون قم شد

«مهدی فرجی» با کسب اکثریت آرا در مجمع انتخابات به عنوان رئیس جدید هیئت بدمینتون استان قم انتخاب شد.

به گزارش قم اسپورت ، مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان قم پیش از ظهر دوشنبه برگزار شد و مهدی فرجی با کسب ۹ رأی در برابر ۵ رأی علی پنجه باشی به عنوان رئیس جدید این هیئت ورزشی در ۴ سال آینده انتخاب شد.

در این مجمع که در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ریاست مجمع را بر عهده داشت و حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم به عنوان نایب رئیس مجمع در این جلسه حاضر بود.

غیر از مهدی فرجی و علی پنجه باشی، محسن ساده خو، حامد شبانیان و ابوالفضل حاجی بابایی نیز برای ریاست هیئت بدمینتون قم ثبت نام کرده بودند که همگی پیش از برگزاری مجمع از کاندیداتوری کناره گیری کردند.

انتخاب مهدی فرجی به ۸ سال دوران ریاست علی پنجه باشی در هیئت بدمینتون استان قم پایان داد به طوری که پنجه باشی ۲ دوره متوالی به عنوان رئیس هیئت ورزشی انتخاب شده بود و یک سال نیز به عنوان سرپرست امور این هیئت را بر عهده داشت اما در راه سومین دوره ریاست بر امور بدمینتون استان قم ناکام ماند.

ادامه مطلب

مطالب ویژه