با ما همراه باشید

فوتسال

لیگ برتر فوتسال جوانان کشور/ آپکو پارس با 2 جلسه تمرین سوم شد!

تیم فوتسال آپکو پارس قم در دور گروهی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور با رتبه سوم به کار خود خاتمه داد. رتبه ای که گرچه بلیت صعود را برای نماینده فوتسال قم اوکی نکرد اما با توجه به شرایط اعزام آپکو ، رتبه شایسته ای بود.

به گزارش قم اسپورت ؛ تیم فوتسال آپکو پارس قم که نماینده استان قم در لیگ برتر فوتسال جوانان کشور بود در پایان مرحله گروهی این مسابقات گرچه موفق به صعود به جمع تیم‌های مرحله نهایی نشد اما توانست امتیاز استان قم در این مسابقات را با همه مشکلات، حفظ کند.

آپکو پارس با هدایت فرید نقشبند و سرپرستی حسین آزادی تنها با ۲ جلسه تمرین به مسابقات جوانان کشور در سقز رفت اما عملکرد این تیم به گونه‌ای بود که حتی تا روز پایانی مسابقات، شانس صعود به جمع ۴ تیم برتر کشور را داشت و می‌توانست در این صورت، اتفاقی بزرگ را رقم بزند اما با این وجود، حفظ امتیاز قم در لیگ برتر با این میزان تمرین به خودی خود کار بزرگی است.

این تیم در اولین مسابقه خود برابر تیم دبیری تبریز ۴ بر یک بازنده شد اما در دومین گام برابر شهرداری ساوه با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید و سپس ۲ بر صفر برابر منصوری شاد کاشان برنده شد.

چهارمین مسابقه تیم آپکو پارس قم در سقز، با شکست ۵ بر یک برابر تیم آروین سقز، میزبان مسابقات همراه شد اما نماینده فوتسال قم در بازی‌های پنجم و ششم خود به ترتیب و با نتایج ۶ بر یک و ۳ بر یک مقابل تیم‌های یاران جوان بندر عباس و شهرداری رشت به برتری دست یافت.

بدین ترتیب تیم آپکو پارس قم با کسب ۱۵ امتیاز پایین‌تر از تیم‌های آروین سقز ۱۷ امتیازی و منصوری شاد کاشان ۱۶ امتیازی در رده سوم قرار گرفت و با وجود این که نتوانست به مرحله نهایی راه یابد اما نماینده سربلندی برای فوتسال قم بود.

تبلیغات

مطالب ویژه