با ما همراه باشید

کاراته

لیگ های پایه کاراته کشور و حضور پررنگ نمایندگان قم

هفته دوم لیگ رده های پایه در روز چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار گردید که تیم های باشگاه های شهید زین الدین و کارن در این رقابت ها حضور دارند.

به گزارش قم اسپورت ؛ از این دو باشگاه مجموعا شش تیم کاتا در رده های سنی خردسالان(۸ تا ۱۰ سال)، نونهالان (۱۱ تا ۱۳ سال) و جوانه ها (۱۴ تا ۱۷ سال) شرکت نموده است.

در هفته دوم این رقابت ها در رده خردسالان تیم کارن قم با ترکیب امیرعباس نعیمی، کمال بختیاریان و محمدسجاد بهتری در گروه یک بازی نخست خود را در مقابل آکادمی کاراته شیراز با نتیجه ۷ بر ۴ پیروز شد و در بازی دوم نیز تیم آکادمی صادقی را ۶ بر ۵ از پیش رو برداشت و بازی سوم خود را نیز در مقابل آکادمی کاراته شیراز با حساب ۱۰ بر یک به سود خود پایان داد و در مجموع با چهار برد در صدر جدول گروه یک ایستاد و مقتدرانه به مرحله بعد صعود کرد.

در همین لیگ تیم شهید زین الدین قم متشکل از مهیار مقام دوست، حسین روشناس، علی توکل، سیدعلی شمس الدینی در مقابل تیم آذربایجان شرقی در بازی رفت و برگشت مغلوب شد و در بازی سوم در مصاف با تیم هیئت کاراته گیلان بازی را واگذار کرد و از صعود به مرحله بعد باز ماند.

در رده نونهالان نیز سه تیم کارن یک، کارن دو و شهید زین الدین خوش درخشیدند و در گروه های خود صدر نشین شدند.در گروه یک تیم کارن یک قم مدافع عنوان قهرمانی متشکل از محمدمعین غلامی، رضا تلخابی، متین محمدی‌یکتا با نتایج مشابه و قاطع ۱۱ بر صفر تیم های آکادمی کاراته شیراز و زمزم آذربایجان شرقی را از پیش رو برداشت و در مجموع با چهار برد در صدر جدول گروه خود قرار گرفت.

همچنین تیم کارن دو قم قهرمان لیگ خردسالان سال گذشته با ترکیب محمدطاها حسینی، محمدمهدی سورانی و احسان فلاح در گروه سه ابتدا باشگاه شهید کبکانیان را ۸ بر ۳ از پیش رو برداشت و در بازی دوم با نتیجه ۲ بر ۹ مغلوب تیم آکادمی آرنیکا شد.

در سومین مصاف خود نیز در مقابل تیم شوتوکان jks فارس با نتیجه ۹ بر ۲ پیروز شد و بازی چهارم خود را نیز در مقابل تیم مقاومت قم ۱۱ بر صفر به سود خود پایان داد و با چهار برد و یک باخت صدرنشین گروه خود شد.

دیگر تیم موفق لیگ نونهالان تیم شهید زین الدین قم بود که عنوان سوم لیگ خردسالان سال گذشته را یدک می کشد با ترکیب محمد جواد هدیه لو، سجاد دهقانی و سینا دهقانی به مصاف حریفان رفت.

این تیم ابتدا در مقابل تیم آکادمی بارانی با نتیجه قاطع ۱۱ بر صفر پیروز شد، در دومین بازی خود نیز تیم هیئت کاراته بانه را با نتیجه ۹ بر ۲ از پیش رو برداشت و همینطور تیم زرین کهن را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و با چهار پیروزی و یک شکست در صدر جدول رده بندی گروه دو قرار گرفت.

در گروه دوم رده جوانه ها که ترکیبی از رده های سنی نوجوانان و جوانان می باشد تیم کارن قم با ترکیب محمدامین صالح، علی یعقوبی، امیرحسین ارمکان، محمدحسین حمیدی آرا، محمد مسجدی و حسین اشعری در دو بازی خود مقابل هیئت کاراته گیلان و شهر صدرا نتیجه را واگذار نمود و از رسیدن به مرحله بعد بازماند.

لازم به توضیح است که رقابت هایَ لیگ رده های سنی پایه در چهار گروه و به صورت دوره ای برگزار می گردد و در پایان مرحله اول دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

همچنین لازم به ذکر است کاراته کاهای باشگاههای شهید زین الدین و کارن به مربیگری حسن سلطانی، محمد مهدی سلطانی، محمد سلطانی و علی سلطانی تمرینات خود را پیگیری می نمایند و سرپرستی این تیم ها به عهده کریم افشار، علی صالح، محمد امین سلطانی، علیرضا خدری و مسعود ظهرابی می باشد.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه