با ما همراه باشید

والیبال

پایان کار دختران والیبالیست در مسابقات امید ؛ پنجمی و 2 عنوان انفرادی

پایان کار دختران والیبالیست استان قم در مسابقات دسته سوم رده سنی امید با کسب عنوان پنجمی و 2 عنوان انفرادی همراه بود. آن ها در 4 بازی ، 2 برد ، یک شکست در رالی ست پنجم و البته یک باخت 3 بر صفر داشتند.

به گزارش قم اسپورت ؛  رقابت‌های والیبال رده سنی امید کشور در دسته سوم و بخش دختران به میزبانی شاهرود به پایان راه خود رسید و تیم والیبال امید قم در این مسابقات در رده پنجم قرار گرفت.

دختران والیبالیست قم در آخرین مسابقه خود قرار بود برای کسب رتبه پنجم و ششم مسابقات در شاهرود به دیدار تیم استان ایلام بروند که ایلام از حضور در این مسابقه انصراف داد و با پیروزی تیم قم، مقام پنجم برای والیبالیست‌های قمی به دست آمد.

در پایان این مسابقات تیم والیبال امید قم، ۲ عنوان انفرادی را در بخش برترین‌ها به دست آورد به طوری که بهترین سرعتی زن مسابقات، یگانه علی آبادی از قم شناخته شد و مریم رحیمی، دیگر والیبالیست قم عنوان بهترین پشت خط زن را به دست آورد.

 تیم والیبال قم در دور گروهی این مسابقات ابتدا ۳ بر ۲ برابر تیم هرمزگان مغلوب شد و سپس ۳ بر صفر نتیجه را به تیم سمنان واگذار کرد اما در سومین بازی در ۳ ست متوالی برابر کرمانشاه به پیروزی رسید.

یگانه علی آبادی (راست) سرعتی زن برتر مسابقات از قم

فاطمه امیری، یگانه علی آبادی، نازنین بشیری، فاطمه ایل سعادتمند، مریم رحیمی، مریم عابدی، زینب آل مرتضی، زهرا نوروزی، محدثه پیش بین، مینا صدری، فاطمه اسداللهی، زهره ضیایی کیا، هانیه قوی عهد و سمیه اقبالی بازیکنان تیم والیبال امید قم در شاهرود بودند و هدایت این تیم را سعیده خلیلی بر عهده داشت. اعظم خدایاری مربی و معصومه دارابی سرپرست این تیم بودند.

نتایح بازی ها :

قم 2 هرمزگان 3 (25-21) (25-22) (25-27) (17-25) (8-15)

قم صفر سمنان 3 (19-25) (16-25) (17-25)

قم 3 کرمانشاه صفر (25-14) (27-25) (25-15)

قم 3 ایلام صفر (ایلام حاضر نشد)

تبلیغات

مطالب ویژه