با ما همراه باشید

فوتبال

اعلام حریفان صبا در لیگ دسته دوم ؛ صبایی که اصلا وجود ندارد!

 مراسم قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتبال در فصل 98-97 برگزار شد و نام صبا در قرعه گروه دوم به عنوان تیم سرگروه قرار گرفت اما با این حال مشخص نیست اصلا صبایی در لیگ 2 وجود خواهد داشت یا خیر.

به گزارش قم اسپورت ، نام تیم صبای قم در قرعه کشی لیگ 2 قرار داده شده اما در قم تقریبا همه می دانند که باشگاه صبای قم دیگر وجود خارجی ندارد مگر این که اتفاقی معجزه وار برای بحیای تیم صبا رخ دهد.

صبای قم در گروه ب با تیم های  نفت و گاز گچساران، شهرداری بندرعباس، پرسپولیس گناوه( نفت و پالایش آبادان)، شهرداری فومن، نفت ‏امیدیه، شهرداری بابلسر، نیروی زمینی تهران، مس شهر بابک( قشقایی شیراز)، بعثت کرمانشاه، پاس همدان(پرسپولیس مشهد)، ‏خیبرخرم آباد، جهاد نصر سیرجان و استقلال رامشیر همگروه است.
این در حالی است که به نظر می رسد صبا توان حضور در لیگ دسته دوم را هم نداشته باشد زیرا نه پولی در بساط است و نه پرونده بدهی های این تیم که محرومیت فصل گذشته از نقل و انقالات را سبب شده بود ، به سرانجامی رسیده است.

حضور در لیگ دسته دوم پیش از هر چیز نیازمند منابع مالی و البته به سرانجام رساندن حکم بدهی های صبا است که در این شرایط اقتصادی ، فقر منابع مالی هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی و تعطیلی کامل صبا پس از سقوط از دسته اول ، بارقه امیدی در مورد آن دیده نمی شود.

استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان قم هم در آخرین اظهار نظرهای خود بر بارهای سنگینی که صبا طی سال ها از نظر مالی روی دوش استان قرار داده صحبت کرده اند و به نوعی آب پاکی را روی دست کسانی ریخته اند که کورسوی امیدی برای کمک گرفتن از نهادهای دولتی برای صبا داشتند.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه