با ما همراه باشید

تصاویر

نشست خبری هیئت جودوی استان قم: افتتاح خانه جودو در پاییز + تصاویر

به گزارش قم اسپورت، نشست خبری هیئت جودوی استان قم برگزار شد و خبرنگاران ورزشی استان قم از رسانه‌های مختلف در این نشست خبری مورد تجلیل قرار گرفتند.

مجید  متقی ریس هیئت جودوی استان قم در این نشست عنوان کرد: استعدادیابی در رده سنی نوجوانان در قم به انجام رسیده که ماحصل آن به گونه‌ای است که برای اولین بار در تاریخ جودو موفق به کسب مدال در این رده سنی در کشور شدیم.

وی افزود: تقسیم کار در هیئت جودو بسیار تخصصی صورت گرفته وکلیه امور به شکل بسیار کارآمد در حال پیگیری و به انجام می‌رسد. حضور و به کارگیری از مربیان بیرون از استان همچون استاد والی در عملکرد ورزشکاران ما نقش واضحی وروشنی داشته است.

 متقی بیان داشت: کسب عنوان قهرمانی کشور، تصاحب عنوان قهرمانی آسیا و به دست آوردن نایب قهرمانی جهان از افتخارات کسب شده در طول سالیان اخیر در کاتا جودو استان قم بوده است.۷۰ درصد در بخش شیایی آمار ورزشکاران ما در دو سال اخیر افزایش و رشد کرده است.

رئیس هیئت جودوی استان قم تصریح کرد: اولین دوره مسابقات بین‌المللی جودو را در سال گذشته در قم میزبانی کردیم و در نیمه دوم سال جاری مجدداً رقابت‌های بین‌المللی را میزبان خواهیم بود. خانه جودو استان قم در آبان ماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

مطالب ویژه