با ما همراه باشید

تصاویر

نشست خبری هیئت جودوی استان قم: افتتاح خانه جودو در پاییز + تصاویر

به گزارش قم اسپورت، نشست خبری هیئت جودوی استان قم برگزار شد و خبرنگاران ورزشی استان قم از رسانه‌های مختلف در این نشست خبری مورد تجلیل قرار گرفتند.

مجید  متقی ریس هیئت جودوی استان قم در این نشست عنوان کرد: استعدادیابی در رده سنی نوجوانان در قم به انجام رسیده که ماحصل آن به گونه‌ای است که برای اولین بار در تاریخ جودو موفق به کسب مدال در این رده سنی در کشور شدیم.

وی افزود: تقسیم کار در هیئت جودو بسیار تخصصی صورت گرفته وکلیه امور به شکل بسیار کارآمد در حال پیگیری و به انجام می‌رسد. حضور و به کارگیری از مربیان بیرون از استان همچون استاد والی در عملکرد ورزشکاران ما نقش واضحی وروشنی داشته است.

 متقی بیان داشت: کسب عنوان قهرمانی کشور، تصاحب عنوان قهرمانی آسیا و به دست آوردن نایب قهرمانی جهان از افتخارات کسب شده در طول سالیان اخیر در کاتا جودو استان قم بوده است.۷۰ درصد در بخش شیایی آمار ورزشکاران ما در دو سال اخیر افزایش و رشد کرده است.

رئیس هیئت جودوی استان قم تصریح کرد: اولین دوره مسابقات بین‌المللی جودو را در سال گذشته در قم میزبانی کردیم و در نیمه دوم سال جاری مجدداً رقابت‌های بین‌المللی را میزبان خواهیم بود. خانه جودو استان قم در آبان ماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصاویر

گزارش تصویری مجمع انتخابات هیئت والیبال استان قم

قم اسپورت – مجمع انتخابات هیئت والیبال استان قم پیش از ظهر سه‌شنبه برگزار شد و در این مجمع محمد مهدی حلوایی با کسب صد در صد آرا برای مدت ۴ سال سکان هدایت هیئت والیبال استان قم را در اختیار گرفت. گزارش تصویری قم اسپورت از مجمع انتخابات هیئت والیبال استان قم

d

ادامه مطلب

تصاویر

گزارش تصویری دیدار تیم های سوهان محمد سیما و مس سونگون / بخش دوم

قم اسپورت – در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال ایران تیم مس سونگون در قم ۴ بر ۳ برابر سوهان محمد سیمای قم به پیروزی رسید. گزارش تصویری دیدار تیم های سوهان محمد سیما و مس سونگون بخش ۲ از ۲ / عکس: محسن امینی و حامد اسماعیلی

 

 

 

ادامه مطلب

تصاویر

گزارش تصویری دیدار تیم های سوهان محمد سیما و مس سونگون / بخش اول

قم اسپورت – در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال ایران تیم مس سونگون در قم ۴ بر ۳ برابر سوهان محمد سیمای قم به پیروزی رسید. گزارش تصویری دیدار تیم های سوهان محمد سیما و مس سونگون بخش ۱ از ۲ / عکس: حامد اسماعیلی

ادامه مطلب
تبلیغات

مطالب ویژه