با ما همراه باشید

تصاویر

نشست خبری هیئت جودوی استان قم: افتتاح خانه جودو در پاییز + تصاویر

به گزارش قم اسپورت، نشست خبری هیئت جودوی استان قم برگزار شد و خبرنگاران ورزشی استان قم از رسانه‌های مختلف در این نشست خبری مورد تجلیل قرار گرفتند.

مجید  متقی ریس هیئت جودوی استان قم در این نشست عنوان کرد: استعدادیابی در رده سنی نوجوانان در قم به انجام رسیده که ماحصل آن به گونه‌ای است که برای اولین بار در تاریخ جودو موفق به کسب مدال در این رده سنی در کشور شدیم.

وی افزود: تقسیم کار در هیئت جودو بسیار تخصصی صورت گرفته وکلیه امور به شکل بسیار کارآمد در حال پیگیری و به انجام می‌رسد. حضور و به کارگیری از مربیان بیرون از استان همچون استاد والی در عملکرد ورزشکاران ما نقش واضحی وروشنی داشته است.

 متقی بیان داشت: کسب عنوان قهرمانی کشور، تصاحب عنوان قهرمانی آسیا و به دست آوردن نایب قهرمانی جهان از افتخارات کسب شده در طول سالیان اخیر در کاتا جودو استان قم بوده است.۷۰ درصد در بخش شیایی آمار ورزشکاران ما در دو سال اخیر افزایش و رشد کرده است.

رئیس هیئت جودوی استان قم تصریح کرد: اولین دوره مسابقات بین‌المللی جودو را در سال گذشته در قم میزبانی کردیم و در نیمه دوم سال جاری مجدداً رقابت‌های بین‌المللی را میزبان خواهیم بود. خانه جودو استان قم در آبان ماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصاویر

خبرهایی از هندبال قم/ تیم‌های برتر هندبال رده‌های پایه قم مشخص شدند (تصاویر)

مسابقات هندبال رده‌های سنی پایه استان قم خاتمه یافت و تیم‌های فعال هندبال قم در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان با هم رقابت کردند و در پایان تیم‌های برتر مورد قدردانی هیئت هندبال استان قم قرار گرفتند.

به گزارش قم اسپورت ؛ در این مسابقات در رده سنی نونهالان پسر تیم سوهان دلیر به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های پژوهش یک و آکادمی هومر در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی نوجوانان مقام نخست به تربیت بدنی ناحیه یک رسید و ثامن و پژوهش دوم و سوم شدند.

در مسابقات رده سنی نونهالان دختر استان قم، تیم ناحیه ۳ آموزش و پرورش صاحب مقام اول شد و شایان گستر و اورنیا در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند و در رده سنی نوجوانان دختر، ناحیه ۳ قهرمانی خود را تکرار کرد و باشگاه سه گام تا سکو نایب قهرمان شد و تیم اورانیا به مقام سوم رسید.

انتصاب کشوری نایب رئیس هیئت هندبال قم

هیئت هندبال استان قم اعلام کرد  ریحانه سعادتمند نایب رئیس هیئت هندبال استان قم به عنوان نایب رییس هندبال بانوان منطقه ۲ کشور منصوب شده است. این سمت شامل سازماندهی مسابقات رده‌های سنی مختلف هندبال دختران برای استان‌های منطقه ۲ کشور است.

فدراسیون هندبال مسابقات رده‌های سنی مختلف را به صورت منطقه‌ای برگزار می‌کند که استان‌های حوزه مرکز کشور در منطقه ۲ قرار گرفته‌اند.

حضور ۲ هندبالیست قمی در ترکیب تیم قهرمان دسته اول

مسابقات هندبال دسته اول بانوان کشور در حالی به میزبانی کازرون در استان فارس به پایان رسید که ۲ دختر هندبالیست قمی در ترکیب تیم میزبان حضور داشتند. فاطمه مریدی به عنوان دروازه بان به همراه فاطمه راد صفت بازیکنان قمی بودند که در این مسابقات تیم هندبال کازرون را همراهی می‌کردند.

حضور این ۲ بازیکن قمی به تیم کازرون کمک کرد تا قهرمانی مسابقات دسته اول کشور را جشن بگیرد. راد صفت و مریدی، محصولات باشگاه صاحب نام هدف پویان جوان قم هستند که به دلیل مشکلات مالی ۲ سال است توانایی حضور در لیگ برتر را ندارد.

تصاویر مسابقات هندبال پایه قم

ادامه مطلب

تصاویر

تصاویر تمرین دختران کاراته کای قم در باشگاه ایثار

رشته کاراته در بخش بانوان در قم گرچه قهرمان به نامی ندارد اما تلاش برای تغییر در وضعیت کاراته بانوان در این شهر ادامه دارد. تصاویری از دختران کاراته کا در قم که در باشگاه ایثار این شهر به تمرین مشغول اند. ایثار در سال های اخیر در لیگ های پایه کاراته کشور حاضر بوده است:

 

ادامه مطلب

بسکتبال

تصاویر روز پایانی مسابقات بسکتبال نونهالان کشور در قم

رقابت های بسکتبال نونهالان پسر کشور در سطح C عصر امروز در قم به پایان رسید و تیم های بسکتبال البرز و قم به عنوان تیم های قهرمان و نایب قهرمان جواز حضور در سطح B بسکتبال نونهالان کشور را به دست آوردند. تصاویر روز پایانی مسابقات بسکتبال نونهالان کشور در قم از دوربین قم اسپورت:

ادامه مطلب

مطالب ویژه