با ما همراه باشید

بدمینتون

تیم بدمینتون بانوان قم در لیگ دسته اول کشور شرکت می‌کند

رقابت‌های بدمینتون دسته اول کشور در بخش بانوان از ماه آینده آغاز می‌شود و تیم بدمینتون دختران استان قم همانند سال‌های گذشته در مسابقات کشوری حاضر است و این بار شانس خود را در دسته اول آزمایش می‌کند.

این رقابت‌ها با حضور ۱۱ تیم برگزار می‌شود که تیم‌ها بر اساس قرعه کشی در ۲ گروه تقسیم می‌شوند و ۲ تیم از هر گروه به مرحله نهایی دسته اول برای صعود به لیگ برتر بدمینتون بانوان با هم رقابت می‌کنند.

 قرعه کشی مسابقات ۲۷ مرداد برگزار می‌شود و تیم بدمینتون بانوان قم در این رقابت‌ها تلاش می‌کند نتایج قابل قبولی کسب کند البته حریفان قم حریفانی قدرتمند هستند و کار برای صعود به لیگ برتر ساده نیست.

تیم‌های شهروند ساری، میلاد اسپرت، مهر و ماه، نماینده کرمانشاه، نماینده تهران، نماینده فارس، دانشگاه فردوسی، نماینده قم، نماینده زنجان، آکادمی شاهرود و نماینده گیلان در این مسابقات به میدان می‌روند و میزبان مسابقات پس از قرعه کشی مشخص می‌شود.

بدمینتون بانوان قم هرگز در سال های اخیر نتوانسته در لیگ های مربوط به خود نتیجه فوق العاده ای کسب کند و قهرمان خاصی از قم در بخش دختران نیز به سطح ملی معرفی نشده است.

این در حالی است که آمار ورزشکاران دختر سازمان یافته بدمینتون در قم به شکل قابل توجهی بیش از پسران است اما فرآیند قهرمان پروری در بدمینتون بانوان هنوز نتیجه روشنی از خود نشان نداده است و باید منتظر نتایج تیم قم در لیگ دسته اول امسال و در انتظار  عملکرد سرمایه های فعلی بدمینتون قم باشیم.

تبلیغات

مطالب ویژه