با ما همراه باشید

والیبال

در راه مسابقات امیدهای کشور/ خلیلی : دختران والیبال قم جسور هستند

تیم والیبال رده سنی امید دختران قم روز جمعه برای حضور در مسابقات والیبال دسته سوم امیدهای کشور راهی شاهرود می شود و سعیده خلیلی سرمربی این تیم امیدوارانه از این تیم صحبت می کند.

به گزارش قم اسپورت؛ مسابقات والیبال پایه کشور در 3 دسته برگزار می شود و در رده سنی امید و در بخش دختران نیز همین شرایط حاکم است. دختران والیبالیست قم در دسته سوم حضور دارند و حالا نیم نگاهی به صعود خواهند داشت گرچه فرصت ناکافی برای تمرین ، چالش تیم سعیده خلیلی است.

مسابقات از 19 تا 27 مرداد در شاهرود برگزار می شود و علاوه بر سعیده خلیلی که سرمربی تیم است اعظم خدایاری و معصومه دارابی در کادر تیم اعزامی حضور دارند.

فاطمه امیری ، یگانه علی آبادی ، نازنين بشیری ، فاطمه ایل سعادتمند ، مریم رحیمی ، مریم عابدی ، زینب آل مرتضی ، زهرا نوروزی ، محدثه پیش بین ، مینا صدری ، فاطمه اسداللهی ، زهره ضیایی کیا ، هانیه قوی عهد و سمیه اقبالی بازیکنان تیم ما در شاهرود خواهند بود.

خلیلی : دختران والیبال قم جسور هستند

سعیده خلیلی سرمربی تیم والیبال امید قم در گفتگو با قم اسپورت اظهار کرد: فرصت کافی برای تمرین نداشتیم و 15 روز تمرین کرده ایم و در همین مقطع هم چند بازی تدارکاتی داشته ایم. یک بازی تدارکاتی ما در محلات بوده و سعی کردیم در این مدت کم ، بازیکنان را بیشتر درگیر بازی کنیم.

او اضافه کرد: سال گذشته مربی تیم زنجان بود و زنجان تیم دوم شد. امسال هم از زنجان با من تماس گرفتند اما من دوست داشتم که در قم و با ایزانلو سرپرست هیئت والیبال قم کار کنم. خانم ها عنبری و فلاح در اداره ورزش و جوانان از من حمایت کردند و به همین دلیل تمایل داشتم که در قم بمانم.

سرمربی تیم والیبال امید قم گفت: بازیکنان والیبال ما بازیکنان خوبی هستند اما نمی توانیم در مورد آینده و نتایجی که کسب خواهیم کرد پیش بینی خاصی داشته باشیم. از دیگر تیم ها شناخت نداریم اما می خواهیم رو سفید باشیم. عمیقا اعتقاد دارم که دختران والیبال قم جسور هستند و این برای ما امتیاز است.

خلیلی عنوان کرد: ما وقت کمی برای تمرین داشتیم. معمولا سانس های تمرین سالن های ما در ساعت مرده است و در سانس مناسبی تمرین نمی کنیم با این حال همکاری لازم با ما شد و با وجود حداقل سانس هایی که وجود داشت ، تلاش شد تیم ما در ساعت مناسبی تمرین کند.

مربی پرتلاش والیبال قم افزود: با وجود مشکل زمین خانم ها بیات و پیرمرادی به ما کمک زیادی کردند. امثال این افراد و همچنین پیشکسوت هایی مثال آقایان فرهمند و سید جواد حسینی داریم برای ورزش استان ارزشمند و به نوعی انگیزه ما برای کار کردن هستند.

سرمربی تیم والیبال امید قم گفت: میانگین قدی دختران ما بین 175 تا 180 سانتی متر است اما تمام کننده ما باید حدود 185 سانتی متر قد داشته باشد. ما بازیکنان بلند قد زیادی نداریم اما کوتاه قدهای ما عملکرد بسیار خوبی دارند. ما تیمی هستیم که توپ گیر های بسیار خوبی داریم اما ما تمام کننده های ما باید بهتر عمل کنند.

تبلیغات

مطالب ویژه